Baked Goods
-
Quiche

- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Scones

- Regular price
- From $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Pot Pies

- Regular price
- From $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Fruit Strudel

- Regular price
- From $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $38.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $38.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Breakfast Bake

- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Quickbreads and Muffins
- Regular price
- From $7.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Boston Cream Pie
- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Bread Pudding

- Regular price
- From $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Biscotti

- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon rolls

- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out -
Granola

- Regular price
- $10.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00 USD
- Unit price
- per
Sold Out








